Rychlý úvěr pro soukromou kliniku

Jedno z pražských soukromých zdravotnických zařízení, které působí v tomto oboru v České republice již několik let, plánovalo rozšíření prostor pro zřízení dalších nadstandardních lůžkových oddělení pro pacienty
po náročnějších plastických či chirurgických zákrocích.

Peníze z poskytnutého úvěru však nebyly určeny pouze na tuto rekonstrukci, ale větší část na technické vybavení a přístroje, jejichž cena se pohybuje v řádech stovek tisíc.

Firma měla krátkou historii, banky nebyly schopné úvěr poskytnout. Dle slov jednatele firmy ani u nebankovních institucí neměli štěstí. Buď jim byl nabízen vysoký úrok (ve většině případů nad 20% p.a.), nebo se jednalo o úvěrové podvodníky s poplatky předem. I toto jednou jednatel firmy v dobré víře podstoupil, zaplatil za příslibem úvěru poplatek ve výši 12.000 Kč předem, a samozřejmě…. úvěr se nekonal.

Pro nás bylo toto jednání ze stran konkurenčních firem nepochopitelné, neboť jsme tento případ hned v počátku vyhodnotili jako realizovatelný. Ode dne sepsání žádosti byl za necelé 4 týdny úvěr firmě vyřízen a úspěšně vyplacen, a to v celé požadované výši.

Úroková sazba i doba splatnosti stejné, jako v bance. Dokázali jsme si poradit i s překážkami, které banky „obejít“ neumí.