Úvěr pro malou soukromou firmu

Poskytování úvěrů pro malé firmy je naše specializace.
I malá firma může dosáhnout zajímavého financování
pro své potřeby. Zřejmě nejzajímavější případ byla malá soukromá firma se zaměřením na IT. Fungovala jako
e-shop s kamennou prodejnou. Navzdory letité existenci nebyla pro svou banku dosti bonitní. Záměr financování byla koupě pronajatého sídla. Je přeci lepší pracovat
„ve svém“.

Nenapadá nás jediný rozumný důvod, proč banka,
která denně několik let pozoruje pohyby na účtu firmy,
její žádost zamítla. Denní pohyby v rámci desítek tisíc dnes zřejmě pro bankovní ústavy nic neznamenají. Opět se firma nejspíš „nevešla do tabulek“… Věříme, že takovéto transakce na svém účtu by si přál mít každý.

Po předložení veškerých potřebných podkladů pro žádost o nebankovní financování, na sebe nabídky nenechali dlouho čekat. Společnost si mohla opět vybírat z několika druhů financování naší nabídky.
I nás překvapila rozmanitost nabídnutých možností financování. Leckterá nabídka připomínala nabídku některých bank.
Opět jsme se přesvědčili, že nebankovní úvěry mohou směle konkurovat bankám. A je-li srozumitelný záměr pro žádost
o nebankovní úvěr, projeví se i ohleduplnost a orientace na klienta.

Každou námi předloženou poptávkou o nebankovní úvěr se zabývá myslící profesionál. Ne člověk omezený regulemi a nařízeními.

Toto chování z nás dělá to, co jsme. Vyhledáme pouze řešení „od lidí pro lidi“. Každý náš klient je pro nás člověk mající své vize. Pomáháme Vám je plnit.

Tato malá soukromá společnost si díky námi předložené nabídce, vybrala produkt nebankovní americká hypotéka, který ji zajistil koupi a částečnou renovaci prostor pro své podnikání.