Financování mezinárodní kamionové dopravy

Dopravní společnost, která již několik let provozuje mezinárodní dopravu po celé Evropě, potřebovala zrekonstruovat své zázemí. Bohužel dle banky neměla dostatečně silnou ekonomiku.

Ani u nebankovní společnosti, kterou oslovila
následovně. Zatímco banka nabídla o hodně méně,
než společnost požadovala, nebankovní „konkurence“ požadovala úrok téměř 25%! A ještě měla drzost vyinkasovat nemalé poplatky předem.
Opět nepochopitelné jednání…

V nejkratší možné době jsme nalezli hned několik odpovídajících úvěrů. Klient si mohl vybrat z několika nabídek. S každou byl důkladně seznámen.

Tento hodně specifický případ se nám tedy podařilo vyřešit hned několika možnostmi. A bylo pouze na klientovi, jaký způsob financování si vybere. Nabídnout co nejvíce různých řešení pro jednu jakoukoliv situaci považujeme za standart.
Zvláště v případě, když každá z nich je vhodná k řešení daného požadavku klienta. U každého vysvětlíme všechny náležitosti
a rádi zodpovíme všechny dotazy.
Firma si vybrala nebankovní úvěr zajištěný komerční nemovitostí, který zajistil financování dle očekávání firmy.
Za pár týdnů od prvního setkání rekonstrukce mohla začít.

Neustále se divíme, jak dnešní firmy fungují. Nejsou schopny žít bez poplatků předem a nestydí se říci si o neuvěřitelné úroky. Nebo nabídnou financování, které neřeší příčinu této poptávky.

U nás nic podobného nehrozí, protože se neustále snažíme vyhledávat nové možnosti financování vhodné pro každou možnou situaci. A to nás dělá dlouhodobě stabilní společností v oblasti nebankovních financí. Vaše požadavky nás motivují vyhledávat nová a funkční řešení.

Vaše spokojenost je naším cílem.