Nebankovní půjčka pro bytového architekta

Architektura nás obklopuje dnes a denně.
Vždy když se procházíme městem, když sedíme doma
na svém gauči, nebo když startujeme naše auto.
Za vším stojí někdo, kdo splnil svou vizi a proměnil svou myšlenku ve skutečnost. Následující případ nás přinutil se nad tímto zamyslet.

V minulosti nás kontaktoval bytový architekt hledající nebankovní půjčku. Jelikož si nedávno z banky vyčerpal hypotéku na koupi ateliéru, ve kterém současně i bydlel, další půjčku mu banka neposkytla.
Při hledání nebankovních zdrojů opět narazil na několik příživníků, kteří inkasují peníze předem. V případě obdržení nabídky
se jednalo o velice nevýhodné půjčky. Někteří se neozvali již vůbec…

Požadovaná výše půjčky nebyla nikterak vysoká, ale i přes pravidelné splácení již poskytnuté hypotéky mu nebylo v bance vyhověno. Svou roli mohl hrát i důvod, proč žádal o další půjčku. Klient nutně potřeboval vybavit kanceláře novou technikou
a koupit několik počítačových programů ke své práci. Pouze pro představu uvedeme fakt, že grafické programy patří k nejdražším programům vůbec. Ceny se mohou porovnávat s cenami některých automobilů.

Nám se však situace nejevila jako bezvýchodná, což se vzhledem k předloženým nabídkám velice rychle potvrdilo. Dnes, již díky naší nebankovní půjče, může architekt v klidu tvořit své návrhy.

Tento netypický příklad rádi uvádíme. Jsme hrdí, že mnohdy předčíme Vaše očekávání a pomáháme Vám plnit si své sny. Půjčky nebankovního charakteru mohou být na všechno.
Nejen na rekonstrukci nebo koupi movitosti.