Reference

Realizace mého úvěru nebyla od začátku jednoduchá záležitost. Už jsem ani nedoufal, že by se můj problém podařilo jakkoliv vyřešit.

Naštěstí jsem narazil na tuto stránku. Již při prvním kontaktu mne zaujal profesionální přístup, návrhy řešení, jednoduché vysvětlení celého procesu. Rovněž i zpětné vazby, které jsem dostával s pravidelností.
Výhodný nebankovní kontokorent byl vyřízen bez zbytečného papírování,
i když mám záznam v registru.
Řešení mě mile překvapilo. Bylo nad mé očekávání!
Nikdo jiný mi nedokázal pomoci s hypotékou bez příjmu tak jednoduše.
Díky Vaší profesionální práci již mohu v klidu spát. Strašně moc Vám děkuji.

Petr Svoboda
podnikatel

Dlouhou dobu jsem hledala hypotéku bez prokazování příjmů. Nalezená řešení se mi vůbec nelíbila. Po odmítnutí několika nabídek jsem oslovila tuto společnost.

Mile mě překvapil osobní přístup s opravdovým zájem řešit mé individuální potřeby. Takto příjemné jednání a lidský přístup jsem zažila pouze zde.
Vysvětlila jsem své možnosti a představila svou vizi ohledně financování americké hypotéky. Po pár minutách hovoru mi bylo představeno hned několik řešení a já si mohla vybírat.
Každé z řešení financování mi bylo náležitě vysvětleno. Vše bylo jasné
a přehledné. Celkový postup byl z mé strany opravdu velice snadný.
Chtěli po mně zaslat pouze fotografie nemovitosti, jinak nic. A přístup firmy byl opravdu velice vstřícný, osobní. Moc si cením všeho, co jste pro mě udělali. Už vím, koho doporučím mým přátelům. Bylo mi ctí jednat právě s Vámi.

Jana Horáková
zaměstnanec

Hypotéka bez registru a příjmu je pojem, který většina příživníků používá jen na namaštění vlastní kapsy. To byla bohužel má dosavadní zkušenost.

Potřeboval jsem poměrně vysokou částku, celkem 2.500.000 Kč, ve své bláhovosti jsem několikrát zaplatil i desetitisíce předem a se nic nedělo.
Má situace se stále ztěžovala. Bohužel jsem se držel pořekadla o tonoucím
a stéblu…
Jako poslední možnost jsem zkusil právě Vás. Sám jsem nedoufal v úspěch.
Ale Vaším přístupem jsem byl hned od počátku ohromen.
S velkou trpělivostí a ochotou jste rozebrali mou tíživou situaci. Samotné jednání bylo jako balzám na pocuchané nervy.
Můj skepticismus jste zcela rozptýlili. Vysvětlili mé možnosti získání neúčelové americké hypotéky na konsolidaci všech půjček.
Banky jejich stále reklamované konsolidace půjček vůbec neumí.
Vaše konsolidace půjček je úvěr opravdu výhodný, smlouva jednoduchá
a přehledná.
Na rozdíl od ostatních jste nechtěli spousty papírů. Komunikovali jste na mou prosbu i v sobotu odpoledne, což je jinde nemyslitelné. Když jste mi zavolali, že mně následující den bude odeslána částka 2,5 milionu na můj účet, tak jsem zažil druhé vánoce. Strašně moc Vám chci touto cestou poděkovat.

Jiří Marek
klient