Kontakty

Nebankovní americké hypotéky pro Vás zajišťujeme již 15 let. Žádali jste o americkou hypotéku
v bance, kde jste neustále byli vyzýváni k dodání dalších a dalších podkladů, a po několika slibech byl úvěr zamítnut? Obraťte se s důvěrou na nás! Skutečnost, zda je konkrétně Vaše žádost reálná, Vám sdělíme IHNED při prvním telefonickém rozhovoru. Pokud ne, sdělíme Vám to seriózně ihned. Pokud vyhodnotíme, že je úvěr realizovatelný, pustíme se ihned do práce, a to, na rozdíl od bank bez zbytečného papírování či poplatků předem za odhad nemovitosti apod.!

Sídlo společnosti

Dana Daňková
Ocelkova 643/20
198 00 Praha 9

tel.: 777 774 200
e-mail: nebankovni.cz

Fakturační údaje

Dana Daňková
Ocelkova 643/20
198 00 Praha 9

IČ: 71634576
Vaše data chráníme v souladu s GDPR

Pokud máte o neúčelovou nebankovní americkou hypotéku vážný zájem, zvolte si v naší jednoduché úvěrové kalkulačce částku, o kterou chcete žádat, stejně tak si můžete vybrat dobu splatnosti, která Vám bude vyhovovat nejlépe, a pak již stačí vyplnit nezávaznou žádost o tento výhodný nebankovní úvěr. Během následujících 8 hodin bude Vaše žádost zpracována a předána některému z úvěrových pracovníků, který Vám následující pracovní den sám zavolá.
Pokud ihned při tomto prvním telefonátu vyhodnotíme reálnost případu, během max. 12 hodin
vše pečlivě zpracujeme a ihned předáme jednomu z našich investorů, který Vás bude kontaktovat již s konkrétní nabídkou.

Tato nebankovní americká hypotéka je ze strany naší společnosti zajišťována pro všechny zájemce absolutně zdarma, bez placení jakýchkoli poplatků,
a to jak před poskytnutím úvěru, tak po jeho vyplacení!

Žádost o nebankovní úvěr

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle zák. č. 101/2000 Sb.: